Gençlik Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlik Merkezi

HO$GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Yardım bürosundan ateş açıldı: 13 yaralı

YazarMesaj
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Yardım bürosundan ateş açıldı: 13 yaralı Empty
MesajKonu: Yardım bürosundan ateş açıldı: 13 yaralı   Yardım bürosundan ateş açıldı: 13 yaralı Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 9:32 am

A.A.Irak'ta, hükümet yardımı almak için toplanan kalabalıkla görevliler arasında çıkan tartışma üzere korumaların açtığı ateşte, 13 kişinin yaralandığı bildirildi.

Yetkililerin ve görgü tanıklarının açıklamalarına göre, Bağdat'ın kuzeyindeki Veziriye mahallesindeki postaneye hükümet yardımlarını almak için gelen yaklaşık 200 kişiden kimileri, ödemelerdeki gecikmelerle ilgili şikayette bulundu ve görevlilerle bu kişiler arasında tartışma çıktı.

Sağlık görevlileri ve polis yetkilileri, yaralanan 13 sivilin çoğuna, duvarlardan sıçrayan şarapnel parçalarının isabet ettiğini kaydettiler. Irak Sosyal İşler Bakanlığı'nın bir sözcüsü, korumaların, düzeni sağlamaya çalıştıklarını söyledi.
Irak'ta hükümet yardımı ödemeleri, yoksullara, dullara, yetimlere ve engellilere yapılıyor.
https://kankiler.forumdizini.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-