Gençlik Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlik Merkezi

HO$GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Öldüm İş İşten Geçti Dediler

YazarMesaj
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Öldüm İş İşten Geçti Dediler Empty
MesajKonu: Öldüm İş İşten Geçti Dediler   Öldüm İş İşten Geçti Dediler Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:25 am

Küçüktüm adam olmadı dediler adam oldum sevmedi dediler sevdim uğruna ölmedi dediler Öldüm iş işten geçti dediler...

» Sevmekmi? Hiç Tatmadım? Ya Gülmek? Çoktan Unuttum? YaşAmakmı? BoşVer! AşK Nemi? Büyük Bir Yalan! Mutsuzlukmu? IşTe O Benim Dünyam!

» Bilinmeyen diyarlarda yürüyorum. Unutulmak korkusuyla her an ağlıyorum. Rüyalarımda gördüğüm tarifi zor kız beni vursunlar ama sana dokunmasınlar.Umut iklimine seni yazsınlar!

» Yıllar Sonra Düş Kırıklıkları İle Geldin Ve Düşlerle Gidiyorsun.. Aslında Ben Sana Türkçeyi Konuşmaya Mecbur Olduğum Kadarından Fazla Mecbur Oldum

» Deniz kumlardaki izleri siler ama hiç birşey kalbimdeki sevgini silemez. Seni ölene dek seveceğim.

» kalbimi kırmak denize yazı yazmaya benzer kırı*** kalbimi düzeltmek ise gece güneşe dokunmak kadar zordur.sen denize yazı yazdın simdi gece günesin dogmasını bekleeeeeeeee

» Gül nedir ki? Solup gider. Gün nedir ki? Gelip gider. Ateş nedir ki? Söner biter. Ama sana olan sevgim sonsuzdur ancak mezarda biter.

» Yalnızım yalnızlığım beni dinlemekte yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

» Aşk günah olmayacak kadar masum köle olmayacak kadar özgür ulaşılmayacak kadar derin unutulmayacak kadar yakın seninle yaşanacak kadar özeldir.
https://kankiler.forumdizini.com
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Öldüm İş İşten Geçti Dediler Empty
MesajKonu: Geri: Öldüm İş İşten Geçti Dediler   Öldüm İş İşten Geçti Dediler Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:25 am

Dünden bir farkı yoktu bugünün ve bir öncekinden ve bir öncekinden… Sıradan alalade bir gündü işte.
Yine aynı saatte kalktım ve yine kalkar kalkmaz seni düşündüm. Gündüzleri beynimi meşgul etmene alıştım ama en azından rüyalarımda beni rahat bırak en azından rüyalarımdan çık artık. Bende bana ait tek bir şey bile kalmadı sen gittikten sonra. Oysa bende sana ait öyle çok şey var ki hala…
https://kankiler.forumdizini.com

Öldüm İş İşten Geçti Dediler
1 sayfadaki 1 sayfası