Gençlik Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlik Merkezi

HO$GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anlamlı Sözler3

YazarMesaj
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Anlamlı Sözler3 Empty
MesajKonu: Anlamlı Sözler3   Anlamlı Sözler3 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:41 am

İşte birbirinden güzel sevgi nickleri.. Güzel msn nickleri paylaşmaya sevgi nickleri ile devam ediyoruz. Ziyaretçilerimizin gönderdiği sevgi nickleri, sevgi msn nickleri;

> YoLdA beni ne görseler ya şu kızı unut unut diye başımın eteni yediler ama ben şuan sana şunu diyiyorum gÜl BEn seni unutucak kadar yürekle diğilim.. [ okannarman1994 ]

> Gece midir insanı huzunlendiren yoksa insan mıdır huzunlenmek ıcın geceyı bekleyen..! [ @şik@r ]

> Gidene kal demek ZAVANLILARA kalana git demek TERBİYESİZLERE dönmeyene dön demek ACİZLERE hak edene yol vermek bize YAKISIR..

> Ben Seni Dün Sevmedim; Çünkü Dün Bitti... Ben Seni Bugün Sevmedim; Çünkü Bugün Bitecek... Ben Seni Yarın Sevdim; Çünkü Yarınlar Hiç Bitmez... [Kızıl Ejder (Ender Mert)]

> Hayatta En Acı Şey=Unutmak, En Güzel Şey=Sevmek, En Üzücü Şey=İntikam, En Sıcak Şey=Arkadaşlık, En Feci Şey=Unutulmak [Kızıl Ejder (Ender Mert)]

> Ağlamak Çocuklara, Afettmek Allah'a Mahsus. Birgün Beni Aldatırsan; Çocuk Deilim Ağlamam, Allah Deilim Affetmem [Kızıl Ejder (Ender Mert)]

> Bir Deniz Düşün "Susuz" Bir Gece Düşün "Uykusuz" Bir İnsan Düşün "Sevgisiz" Bir Bahar Düşün "Çiçeksiz" Bir de Beni Düşün "Sensiz" "İMKANSIZ"

.Senden bir göz istiyorum, yalnız beni görecek.. senden bir kalp istiyorum,yalnız beni sevecek.. senden bir sevgi istiyorum ömür boyu sürecek..

.bulutların maviliğini ellerine,
yıldızların parlaklığını gözlerine,
sevgilerin en yücesini kalbine usulca bırakıyorum
kabul eder misin ?

Gel bulut ol yağda biraz ıslandır,al başımı dizlerine yaslandır,delirmişim sev de beni uslandır.Gülüm sen aklımı gözlerine takmışım...

.Seni görmesemde resmine bakıyorum.seninle konuşmasam bile resminle konuşuyorum.ama ben resmini değil seni seviyorum...senden bile fazla

.Ümidim yılların seline düştü,saçının en titrek teline düştü.kuru yaprak gibi eline düştüm.Sakın bırakma beni.

.Sen sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın...Gücüm yok ama yinede sevdamsın...
https://kankiler.forumdizini.com

Anlamlı Sözler3
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-