Gençlik Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlik Merkezi

HO$GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sevgililer Günü Mesajları

YazarMesaj
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Sevgililer Günü Mesajları Empty
MesajKonu: Sevgililer Günü Mesajları   Sevgililer Günü Mesajları Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:48 am

# Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

# GOZLERIN NEHIR KIRPIKLERIN KOPRU OLSA, BEN UZERINDEN GECERKEN IPLER KOPSA VE DUSTUGUM YER DUDAKLARIN OLSA. SEVGILILER GUNUNDE BIR OPUCUK BORCLUSUN BANA

# BIR 14 SUBAT SABAHI YINE. DUSUNUYORUMDA SENSIZMI GECECEK ACABA SEVGILIM BUGUN GOREBILECEKMIYIM BILMIYORUM, SENI TUTUP ELLERINI SARILIP BELKIDE, SOYLEMEK ISTIYORUM NE KADAR SEVDIGIMI, KOLLARIMDA OLACAKMISIN SEVGILILER GUNUNDE. BIR DEMET GUL ILE BEKLEYECEGIM SENI, SADECE BEN VE OZLEMLERIM OLACAK

# Seni ne kadar seviyorum biliyormusun? söz veripte tutmadıgın günler kadar, beni beklettigin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadığın an kadar,uykularımı kaçırdığın geceler kadar,sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğini zalim...

# HANI EN GUZEL ASKLAR IMKANSIZ GELIR YA INSANA, IMKANSIZ OLDUGUN ICIN ASIGIMSANA!.. SEVGILILER GUNNU KUTLU OLSUN BIRTANEM, SENI COK SEVIYORUM

# BOYLESINE GUZEL BIR GUNDE YINE BITIP TUKENMEYEN YOLLARDAYIM SEVGILIMIN KOLLARINDA OLMAK VARKEN SOFOR KOLTUGUNDAYIM. BOYLE BIR GUNDE YINE ISYANLARDAYIM CARESIZCE SEVDIGIMDEN AYRI.

# Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim...

# BEN CICEK ARMAGAN ETMIYORUM SANA CANIM, GORECEKSIN; GOZLERIMDE, YUREGIMDE, ELIMI TUTARSAN EGER, KALAN SON YUDUMUMLA SULADIGIM ORKIDEYLE GELDIM SANA, SANA OLUMUNE; ASK ADINA VERDIGIM YUREGIME, KABUL EDERSEN EGER!

# SEN COLLERDE SERAP GIBISIN, ENGIN DENIZLERDE YAKAMOZ GIBISIN, ISIGIM SENSIN, GUNESIM SENSIN... BIL KI COK OZLENDIN... SEVGILILER GUNUN KUTLU OLSUN

# Mürekkepten denizler, kağıttan gemiler yaptım. Sonra ismini her yere yazdım. İsmini yazınca seni sevdiğimi sandın, ben seni sevmedim sana taptım!..

# SEVGILILER OPUSURKEN NEDEN GOZLERINI KAPATIR BILIR MISIN? CUNKU GOZLERIYLE DEGIL DE KALPLERIYLE GORMEK ISTERLER. YANI HISSETMEK ISTERLER. BEN DE SENI RUHUMUN DERINLIKLERINDE HISSEDIYORUM SEVGILIM CUNKU SENI COK SEVIYORUM. SEVGILILER GUNUMUZ KUTLU OLSUN!
https://kankiler.forumdizini.com

Sevgililer Günü Mesajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-