Gençlik Merkezi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gençlik Merkezi

HO$GELDİNİZ

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anlamlı Sözler

YazarMesaj
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Anlamlı Sözler Empty
MesajKonu: Anlamlı Sözler   Anlamlı Sözler Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:38 am

Anlamli Sozler3
**"Oyun bitince, şah da piyon da aynı kutuya konur"**İtalyan Atasözü

**"Öğrenmek, zaten bildiğini fark etmektir. Yapmak, onu bildiğini göstermektir."**Richard Bach

**"Kim bir kardeşini, bir günah sebebi ile ayıplarsa, o günahı işlemedikçe o kimse ölmez."**Hz.Muhammed

**"Dünyada en iyi kadın, anasından doğmayandır."**Firdevsi

**"Sahibinin ağzından lanet çıktığı zaman bakar, eğer yöneltildiği kimsede kendisine yol bulursa ona gider, aksi halde kendisinden çıktığı kimseye döner."**Hz. Muhammed

**"Bir şeyin nedenini öğrenmeyi kral olmaya yeğlerim."**Demokrit

**"Ancak durgun su yıldızları yansıtır."**Çin Özdeyişi

**"Bizle dünya, bizle başkaları, hatta bizle biz arasında ne kadar da çok hayal var."**Michel Buton

**"Ey hanımlar! Şeytan feryadından sakınınız. Gözden gelen yaş, Allah’tan ve merhamettendir. Elle olan ve dil ile olan şeytandadır."**Hz. Muhammed

**"Bu dünyaya anlaşılmak için değil; anlamak için geldik."**J.Ernest Renan

**"Benim Duam hayatımdır."**Conficius

**"Düşünmek görmektir."**Balzac

**"Durumlar değişmez, biz değişiriz."**Henry David Thoreau

**"Alışkanlıkların zinciri, önce hissedimeyecek kadar hafif, sonra kırılmayacak kadar güçlü olur.!"**Benjamin Disraeli

** "Adaletsizliği işleyen, çekenden daha sefildir."**Eflâtun
https://kankiler.forumdizini.com
Di$i_SheitaN
Admin
Di$i_SheitaN

Anlamlı Sözler Empty
MesajKonu: Geri: Anlamlı Sözler   Anlamlı Sözler Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 10:38 am

Anlamli Sozler 11
OYLE BIR TUTKI ELIMI KIMSE BIZI AYIRMASIN OYLE DELICESINE SEVKI BENIM GIBI TUM YUREGINLE HERKES ASKIMISI KISKANSIN VE OYLE BAKKI TUM SEVGINLE SENSIZ YASAMAK BANA HARAM OLSUN GOZLERIN KALBIME ASKI KAZISIN.

ELIMDE DENIZDEN ÇIKARDIĞIM BIR MIDYE KABUĞU VAR.DENIZDEN O KADAR UZAKKI.TIBKI BENIM SANA UZAK KALDIĞIM GIBI.

INSANIN INSANA VEREBILECEGI EN OLUMSUZ HEDIYEDIR SEVGI...

Karanlık gecelerde tek beyazım Bunaltıcı sıcaklarda sevda ayazım ol Göğe martı kadar yaraşmaz ki başka kuş Gönlüme senden başkası yaraşsın Sen kanat çırp ki gök kubbemde Sevda gülüm hicabımla kızarsın

Askin ilk solugu mantigin son solugudur.(

Bir su gibi berrak , bir cicek gibi sevgi yüklü , gökyüzü gibi yalyn, okyanus kadar derin, kelimelere sygmayacak kadar büyük bir sevgymyz oldugunu sakyn unutma !
https://kankiler.forumdizini.com

Anlamlı Sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-